Usługi

Sprzedaż

Firma S-MATT posiada w sprzedaży różnorodne produkty, które zabezpieczają wejścia przed zanieczyszczeniami takimi jak; woda, piasek, kurz, błoto i brud. Do ochrony wejść od strony zewnętrznej doskonale sprawdzą się; aluminiowe wycieraczki systemowe z wkładem gumowym (rubber) lub szczotkowym (scrub), maty Water Horse, kraty pomostowe ocynkowane oraz maty gumowe. Natomiast od strony wewnętrznej pomieszczeń proponujemy Państwu; aluminiowe wycieraczki systemowe z wkładem tekstylnym (ryps), maty gumowe i BHP oraz wysokiej jakości maty Iron Horse, Super, Mono, Wash Horse, ekologiczne Green Horse, pełniące funkcję reklamową Maty Logo oraz do bardzo dużych powierzchni Logo Wielkowymiarowe. Przy zakupie mat oferujemy Państwu usługę prania w cenie 15 zł/m2.

Zamówienia

Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail, a nasz przedstawiciel udzieli Państwu fachowej porady i przygotuje ofertę cenową oraz spotka się z Państwem na miejscu, pomoże dobrać odpowiednie produkty i dokona pomiaru.

Wynajem

Firma S-MATT wyposaża Państwa w matę typu Iron Horse na czas trwania umowy nieodpłatnie, a następnie systematycznie utrzymujemy matę w czystości poprzez odpowiednią ilość wymian, przez co zapewniamy Państwu komfort czystych pomieszczeń i zdrowsze warunki pracy.

Serwis i pranie

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mat oraz pranie dywanów i wykładzin. W umówionych odstępach czasu przyjedzie do Państwa nasz serwis, rozłożymy czyste maty, a brudne zabierzemy do pralni. Maty i dywany są prane za pomocą nowoczesnych urządzeń wytwarzających pod ciśnieniem parę (suchą lub mokrą) o temperaturze 170°C, która poradzi sobie z każdym brudem, a dodatkowo dezynfekuje (eliminacja pyłków, roztoczy, bakterii, grzybów i mikrozanieczyszczeń), a także tradycyjnie „na mokro”, a następnie suszone.