Kraty Pomostowe i Stopnie Schodowe Ocynkowane

Kraty Pomostowe i Stopnie Schodowe Ocynkowane

kraty01
kraty02
kraty04
kraty031
previous arrow
next arrow

Doskonałej jakości kraty pomostowe oraz stopnie schodowe mające szerokie zastosowanie w produkcji i budownictwie!

Oferujemy kraty wciskane i zgrzewane, stopnie schodowe z powyższych krat podestowych oraz szczeble drabin i uchwyty.

Kraty wciskane produkowane są przez połączenie płaskowników nośnych z płaskownikami poprzecznymi. Proces polega na wprasowaniu dużym ciśnieniem płaskownika poprzecznego w specjalnie nacięty płaskownik nośny. Kraty zgrzewane produkowane są przez połączenie płaskowników nośnych ze skręcanymi prętami poprzecznymi metodą zgrzewania oporowego.

Stopnie schodowe produkowane są z krat, blach bocznych oraz kątownika antypoślizgowego. Blachy boczne z otworami służą do mocowania stopnia do konstrukcji, a perforowana listwa umieszczana wzdłuż płaskownika nośnego kraty pełni rolę antypoślizgową.

Nasze kraty pomostowe oraz schody charakteryzują się: zdolnością do przenoszenia dużych obciążeń, wysoką trwałością i jakością, walorami estetycznymi i praktycznymi.
Ze względu na powyższe właściwości znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i przemyśle. Mają zastosowanie przy tworzeniu ciągów komunikacyjnych w zbiornikach i rurociągach, wykorzystuje się je również jako chodniki na mostach oraz kładkach. Kraty pomostowe służą również do zabezpieczania kanałów,wszelkiego rodzaju włazów,a także jako wycieraczki do obuwia.

Zastosowanie

na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń

Wymiary

na zamówienie